Poradniki

Zegarki – podstawy garderoby

Zegarki od stosunkowo niedawna są przez nas traktowane jako biżuteria. Wcześniej wykorzystywałyśmy je po prostu jako przedmiot odmierzający czas. Na szczęście się to zmieniło i traktujemy zegarek jako element naszej stylizacji, zarówno eleganckiej, jak i tej sportowej.

Na sklepowych półkach zegarków jest całe mnóstwo. Możemy wybierać wśród złotych, srebrnych, na skórzanym pasku, bransoletce, czy  też te wykonane z gumy. Wszystko zależy od tego, jakie akurat ubrania  mamy na sobie. Dziś przygotowałyśmy dla Was 3 looki, których głównym elementem jest właśnie zegarek. Jest elegancko i sportowo. Wybór zależy do Was.

Zegarek do biura

Zegarek do pracy? Oczywiście i to najlepiej elegancki. Do biurowych zestawów ubrań świetnie sprawdzają się zegarki na złotej lub srebrnej bransoletce. Są synonimem szyku. My wybrałyśmy srebrny model, a nasza stylizacja składa się z szarej oversizowej koszuli, czarnych, przylegających do ciała rurek, wygodnych, zamszowych szpilek, dużej, czarnej, workowatej torby, oraz skromnych kolczyków.

Zegarek na spotkanie z przyjaciółmi

Było elegancko, teraz czas na coś luźniejszego – zestaw na niezobowiązujące spotkania z przyjaciółmi, lunch z przyjaciółką czy wyjście do kina z facetem. Stawiamy na jeansowe rurki, prostą, czarną bluzkę z długim rękawem, jasną ramoneskę, szare szpilki, listonoszkę w kolorze pudrowego różu i czerwony zegarek na gumowym pasku, który  genialnie ożywi nasz wygląd.

Zegarek na oficjalną kolację