Poradniki

Wiosenna kolekcja zegarków GUESS

Amerykański dom mody prezentuje słodką i apetyczną kombinację kolorów w wiosennej kolekcji zegarków, którą trafnie nazywa POP SUGAR. Wystarczy spojrzeć na soczysty róż, jagodowy błękit i mieniące się niczym tęcza elementy zegarków, aby poczuć zbliżającą się wiosnę!

Wspólnym mianownikiem kolekcji są nie tylko wspomniane kolory, ale przede wszystkim tarcze wykonane w stylizacji ombre. Ombre to wyjątkowo silny trend stosowany przede wszystkim w koloryzacji włosów. Niemniej projektantom GUESS nic nie stanęło na przeszkodzie, aby sprytnie wykorzystać i zaaplikowali go w wiosennej linii zegarków. Sorbetowy, cukierkowy róż, jagodowy błękit oraz kolory srebra i złota, przeplatają się tworząc olśniewający mix przypominający mieniące się konfetti. Co więcej, każdą kopertę dodatkowo przyozdabia rząd kryształów „podkręcający” styl POP SUGAR. Zegarki dostępne są w wersjach na niebieskich skórzanych paskach oraz na złotej i srebrnej bransolecie.

Projektując nową kolekcję, amerykański dom mody miał na celu stworzenie linii, która uwypukli naturalną, zmysłową i kokieteryjną stronę kobiety. Dzięki zastosowaniu techniki ombre oraz sorbetowych odcieni róż