Poradniki

Stylowy dodatek – wiosenne zegarki

Kilka tygodniu temu, przyglądaliśmy się nowym kolekcjom kilku marek specjalizujących się w tworzeniu biżuterii i akcesoriów i zastanawialiśmy się czy zegarek to bardziej modny dodatek, czy mimo wszystko nadal głównie urządzenie do pomiaru czasu dobowego. Dzisiaj czas na drugą odsłonę tego przeglądu. Modele, które właśnie debiutują na rynku to dowód na to, że od zegarka wymagamy zdecydowanie więcej niż tylko atrakcyjnego wyglądu.

Fossil

Choć nowe modele Fossil wyglądają jak klasyczne zegarki marki, to w rzeczywistości są multifunkcjonalnymi smartwatchami hybrydowymi. Ich zadaniem jest m.in. monitorowanie snu, wysyłanie powiadomień o przychodzących wiadomościach, zarządzanie muzyką zapisaną w telefonie oraz liczenie kroków. Co ważne, te zegarki to wzory znane wcześniej z tradycyjnych kolekcji Fossil, które zostały przekształcone w wersje smart. Modele z linii Q Grant wyglądają więc jak ich analogowe odpowiedniki, a zegarki Q Modern Pursuit idealnie pasują do zwolenników aktywnego stylu życia.

Skagen

Również linię Skagen Connected tworzą inteligentne zegarki hybrydowe, o charakterystycznym dla marki, czystym, klasycznym wyglądzie, pod którym skrywa się prawdziwie innowacyjna technologia. Tego lata kolekcja zostanie poszerzona o dwa modele: Hald Connected dla kobiet i Jorn Connected dla mężczyzn. Za pomocą tych zegarków możemy monitorować swoją aktywność fizyczną, odczytywać powiadomienia z telefonu, czy monitorować sen.

Paul Hewitt

Zegarki Paul Hewitt zostały stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach ceniących sobie stylowy minimalizm. Charakteryzują się klasycznym designem, najwyższą jakością wykonania oraz najnowocześniejszą technologią. Inspirowane żeglarstwem wyrażają nie tylko funkcjonalną postawę, ale i estetykę.