Poradniki

Stylizacje z zegarkiem w roli głównej

Nie od dziś wiadomo, że zegarki służą już nie tylko do odmierzania czasu. Są także świetnym dodatkiem do stylizacji. Na rynku jest dostępnych całe mnóstwo różnych modeli: zegarki na pasku, bransoletce, złote srebrne itd. Które z nich wybrać? Podpowiadamy.

Kobiety są bardzo praktyczne. W kwestii mody i kompletowania stylizacji znamy się naprawdę bardzo dobrze. Nic więc dziwnego, że często na kilka sposobów wykorzystujemy jeden przedmiot. Tak też jest z zegarkami. Pomagają nam one odmierzać czas, ale bywają także genialnym dopełnieniem naszego looku. Na sklepowych półkach znajdują się różne modele i kolory. Są wykonywane z przeróżnych tworzyw. Każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zamiast tracić czas na szukanie idealnego zegarka sprawdź nasze propozycje.

Zestaw z klasycznym zegarkiem

Wybierając garderobę i dodatki do pracy powinnaś kierować się zasadą zdrowego rozsądku. Mniej znaczy więcej. Dlatego też planując zestaw ubrań  do pracy wykorzystaj nasze rady. Załóż elegancką bluzkę ze wstążką, którą możecie zawiązać tuż pod szyją, jeansy oraz czarne szpilki w szpic. Przyda się także szara, niewielka torebka i skromne kolczyki. Wybraliśmy też bardzo klasyczny zegarek z brązowym paskiem i srebrną tarczą.