Poradniki

Nowoczesny design i szwajcarska precyzja: nowa kolekcja zegarków DAVOSA

Tradycja zegarmistrzowska, z której narodziły się zegarki Davosa sięga 1861 roku. Firma tworzy dziś zegarki, które idą z duchem czasu, ich solidność i precyzja wykonania każdego elementu jest widoczna we wszystkich modelach.

Zegarki DAVOSA bazują na sprawdzonych i niezawodnych mechanizmach. Posiadają szafirowe szkiełka, a ich koperty wykonano ze stali szlachetnej. Mają bardzo ciekawe i oryginalne wzornictwo oraz estetykę.

Projektanci DAVOSY są pewni wytrzymałości i jakości swoich produktów. W 2014 roku wysłali jeden z modeli – Argonautic GMT w stratosferę. Zegarek po locie na wysokość 35 km i pokonaniu ekstremalnych warunków atmosferycznych wrócił na ziemię w idealnym stanie. Natomiast model Argonautic Lumis Chronograf gości na nadgarstku Nika Lindera – mistrza świata w swobodnym nurkowaniu głębinowym. Niedawno do grona ambasadorów marki dołączył Luca Tribondeau – freestylowy narciarz.

Mottem szwajcarskich zegarków DAVOSA to: Zegarek powinien być odzwierciedleniem Twojej osobowości. Wielbiciele i znawcy linii klasycznych często wybierają kolekcje: Classic, Titanium Chronograf, czy Trilmaster. Dla Pań, które w zegarkach przede wszystkim widzą piękno biżuteryjne, a dopiero później wartość użytkową – marka przygotowała perełki w postaci kolekcji DIVA Ladies Delight. Z diamentami i we wszystkich kolorach modnych w tym sezonie!