Poradniki

Czy dodatek ma znaczenie? – przegląd najładniejszych zegarków damskich

Zegarek damski to ważny element w garderobie każdej z nas, warto o nim pamiętać przy tworzeniu stylizacji. Moda na nie trwa już od wielu lat, ale czy wiesz, z czym go połączyć? Koniecznie sprawdź, jakie stylizacje dla ciebie przygotowałam, a na pewno się nimi zainspirujesz.
Kiedyś zegarek pełnił bardzo określoną funkcję, miał dobrze pokazywać godzinę. Dzisiaj traktowany jako element biżuterii lub nawet jej zamiennik! Towarzyszy nam podczas tworzenia codziennych, jak i bardziej eleganckich stylizacji. Moda na zegarki damskie wciąż trwa i co sezon dostajemy nowe projekty. Aktualnie wśród zegarków nie ma określonego trendu, ważne abyś to ty czuła się z nim dobrze na ręku. Czy wybierzesz duży czy bardziej delikatny, powinnaś pamiętać, aby zwrócić uwagę na jedną rzecz. Wybierz taki, który posłuży ci wiele lat, a nie taki, który po roku odmówi posłuszeństwa.

Kolejny ważny punkt to dopasowanie zegarka do reszty stroju, ważne jest, aby całość dobrze ze sobą ‚grała’. Jeśli zakładasz błyszczącą sukienkę, warto pomyśleć o mniejszej i skromniejszej bransolecie zegarka. Do jeansów, na co dzień warto dobrać klasyczny zegarek o prostym pasku.